O nas
Firma „Maxi-Kontakt” istnieje na rynku od 1985 roku. W 1997 r. rozszerzyła swoją działalność o pośrednictwo w obrocie nieruchomościami i ten kierunek zdominował całkowicie działalność firmy.
Obecnie jesteśmy jedną z najprężniej działających firm pośredniczących w obrocie nieruchomościami na rynku lokalnym co nie przeszkodziło nam w przeprowadzeniu wielu transakcji na terenie całego kraju.
Szybka i kompleksowa realizacja zleceń stała się naszą wizytówką, w wyniku tego klient nie opuszczając naszego biura a za naszym pośrednictwem ma niezbędny kontakt z wszystkimi instytucjami jakie okażą się potrzebne do skutecznego przeprowadzenia transakcji.
Jako pierwsi na rynku lokalnym podjęliśmy współpracę z bankami umożliwiając tym samym naszym klientom dogodniejsze-ratalne zakupywanie swoich wymarzonych nieruchomości W obecnym okresie wysokiego nasycenia rynku przeprowadzamy kilka transakcji miesięcznie, wiele z nich jest ze sobą powiązanych. Aby zwiększyć naszą skuteczność podjęliśmy bardzo ścisłą współpracę z wybranymi biurami notarialnymi i biurami rzeczoznawców majątkowych.

Nasze biuro mieści się na terenie największej w Polsce aglomeracji „Śląska” w sąsiedztwie Katowic, skąd mamy łatwy i szybki dostęp do dwóch międzynarodowych lotnisk Katowice-Pyrzowice oraz Kraków-Balice.

Powiedz nam gdzie i jakiej nieruchomości szukasz a znajdziemy ją dla Ciebie!
www.szybkiezmiany.pl